Considerati ca pentru deficiente ale sistemului de iluminat public, cetatenii trebuie sa adreseze sesizari? (Primariei sau Operaturului de iluminat pulic - S.C. ELBA S.A. ?)
Totdeauna - Primariei | ![43 %](themes/th1-ron/images/leftbar.gif) ![43 %](themes/th1-ron/images/mainbar.gif) 43.51 % (67) | Totdeauna - Operatorului | ![25 %](themes/th1-ron/images/leftbar.gif) ![25 %](themes/th1-ron/images/mainbar.gif) 25.97 % (40) | Rar si numai pentru deficiente mari - Primariei | ![4 %](themes/th1-ron/images/leftbar.gif) ![4 %](themes/th1-ron/images/mainbar.gif) 4.55 % (7) | Rar si numai pentru deficiente mari - Operatorului | ![1 %](themes/th1-ron/images/leftbar.gif) ![1 %](themes/th1-ron/images/mainbar.gif) 1.30 % (2) | Niciodata - Primaria sau Operatorul ar trebui sa se autosesizeze | ![20 %](themes/th1-ron/images/leftbar.gif) ![20 %](themes/th1-ron/images/mainbar.gif) 20.13 % (31) | Niciodata | ![1 %](themes/th1-ron/images/leftbar.gif) ![1 %](themes/th1-ron/images/mainbar.gif) 1.95 % (3) | Nu stiu | ![2 %](themes/th1-ron/images/leftbar.gif) ![2 %](themes/th1-ron/images/mainbar.gif) 2.60 % (4) |
Total voturi: 154
Este permis doar un vot pe zi de la acelaşi IP, pentru fiecare întrebare !
[ Cabina de vot | Alte sondaje ] |